BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

Kush i shkatërroi karrierën Ronela Hajatit? Këngëtarja ironizon publikisht

Kush i shkatërroi karrierën Ronela Hajatit? Këngëtarja

Vera po vjen dhe shumë artistë janë duke premtuar projekte të reja, ku zërat e tyre të talentuar, meloditë dhe tingujt e rinj do të na shoqërojnë kudo që ne të jemi.

Mirëpo siç duket, ‘konkurrenca’ që egziston mes artistëve ka bërë që ata të ‘thumbojnë’ njëri-tjetrin.

Këngëtarja Ronela Hajati e cila njihet për deklaratat e saj të bujshme, ka bërë sot një story ‘thumbues’ ku shkruan:

‘Aman mos na shkatërroni karrierën me këto megahitet që paralajmëroni se do na prisni krahët sivjet. Punoni pa shumë llafe se atë hitin e vendosin njerëzit”, shkruan ajo.

Por me kë e ka Ronela këtë? Ajo ka lënë në dyshime se kjo deklaratë lidhet me emra të njohur të muzikës shqiptare të cilët së fundmi kanë premtuar për albume që do të kthehen në hite.

Kush i shkatërroi karrierën Ronela Hajatit? Këngëtarja