BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Kush shtoi 3 mijë ndjekës? Pas sherreve dhe debateve në shtëpi, ja cili nga banorët e BBV3 triumfon në “Instagram” këtë javë

Kush shtoi 3 mijë ndjekës? Pas sherreve dhe debateve në

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet e famshëm, qofshin ata shqiptarë apo të huaj. Teksa të gjithë jemi gjithë sy e veshë se çfarë postojnë yjet në rrjete sociale, kjo ndikon dhe tek numri i tyre i ndjekësve në “Instagram”. Por cilët janë banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” që kanë spikatur në “Instagram”?

Ai është një banorët më të komentuar të “BBV3”. Bëhet fjalë për Julian Dedën, i cili këtë javë nuk ka ndryshuar në numrin e ndjekësve, duke pasur sërish 449 mijë.

Dy shoqet e afërta, Roza Lati dhe Rike Roçi, kanë pasur të njëjtën rritje në numrin e tyre të ndjekësve. Roza numëron 329K duke shtuar kështu 1 mijë ndjekës nga java e kaluar, ndërsa edhe Rike ka shtuar 1 mijë ndjekës në “Instagram”.

Kalojmë te çifti i vetëm momentalisht brenda “BBV3”, Heidi Baci dhe Romeo Veshaj. Të dy kanë pasur rritje me ndjekësit e tyre ku përmendim Heidin me një rritje prej 1 mijë ndjekësish dhe Romeo me 2 mijë ndjekës më tepër.

Sa i përket Meriton Mjekiqit, njësoj si Romeo edhe ai është rritur me 2 mijë ndjekës në “Instagram” dhe tani numëron 322K.

Ndërkohë, një rritje prej 1 mijë ndjekësish ka pasur Erjola Doçi duke shkuar nga 262 në 263 mijë. Sa i përket disa prej banorëve më të rinj se pjesa tjetër e shtëpisë, Françeska Murati ka shtuar 1.6K në “Instagram”, Liam Osmani nuk ka ndryshuar nga java e kaluar dhe numëron sërish 29.6K ndjekës, ndërsa Jetmir Salaj është rritur me 2K duke numëruar tashmë 57.3K.

Nga ana tjetër me rritjen më të madhe të kësaj jave përmendim sërish Egla Cenon, e cila ka shtuar 3 mijë ndjekës dhe tashmë ka 73K në “Instagram”.