BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Leonardo DiCaprio kapet ‘mat’ me modelen 19-vjeçare (Foto)

Leonardo DiCaprio kapet ‘mat’ me modelen 19-vjeçare (Foto)

Leonardo DiCaprio është parë i ulur së bashku me modelen 19-vjeçare nga Izraeli, Eden Polani, në një festë në Los Anxheles.

E dashura e supozuar e aktorit të “The Once Upon a Time in Hollywood”, Victoria Lamas, mungonte në ngjarje dhe dyshja nuk janë parë në publik së bashku që nga dhjetori. DiCaprio bëri bujë në shtator pas ndarjes nga e dashura e atëhershme Camilla Monroe dhe ka krijuar një “reputacion” për lidhjet vetëm me modele nën moshën 25 vjeç.

Aktori ka qenë i lidhur me shumë fytyra të njohura duke përfshirë Gisele Bündchen, Blake Lively dhe Gigi Hadid. Por kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios dhe a është ai në lidhje me Eden Polanin?

19-vjeçarja është nënshkruar me IT Models dhe numëron mbi 200,000 ndjekës në Instagram. Sipas “Jerusalem Post”, ajo më parë ishte e lidhur në mënyrë romantike me Gil Ofer, djalin e miliarderit izraelit Idan Ofer.  

Polani nuk do të ishte modelja e parë izraelite me të cilën është takuar DiCaprio, aktori më parë ishte në një lidhje me Bar Refaeli, me çiftin që raportohet se kishte lidhje nga viti 2006 deri në 2011.

Modelja izraelite ka lindur më 21 mars 2003, pra është 19-vjeç. Nëse dyshja janë në lidhje, kjo do të thotë se ata kanë një diferencë moshe 29-vjeçare.

As DiCaprio dhe as Polani nuk e kanë konfirmuar publikisht nëse janë apo jo në një lidhje, megjithatë dyshja janë përfolur pasi u panë të ulur së bashku në Los Angeles.