BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Luizi dhe Tea më afër se kurrë, Kiara shpreh shenja xhelozie (Video)

Luizi dhe Tea më afër se kurrë, Kiara shpreh shenja xhelozie

Banorët e Big Brother VIP Albania janë vënë përball një tjetër sfide nga ‘Vëllai i Madh’.

Ata kanë realizuar “Big Brother Talent Show” duke sjellur performanca të ndryshme në këndim, aktrim dhe interpretim.

Performancat e secilit prej banorëve do të publikohet në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Albania në Instagram dhe video që merr më së shumti ‘like’ do të shpallet fituese. Një nga performancat më të bukura padyshim ishte ajo e këngëtarit Luiz Ejlli që njihet për zërin e tij unik, ai bashkë me banoren tjetër, Tean kënduan hitin e artistit Ardit Gjebrea “Jetoje dhe jetën time po deshe”.

Teksa të dy po interpretonin, Kiara e cila ishte në rolin e moderatores i shikonte nga larg. Pas përfundimit të performancës prezantuesja shprehu edhe pak shenja xhelozia duke thënë se ata të dy dukeshin më të afër se që duhej.

Ndërkohë, mbetet të shihet se cili prej banorëve do të shpallet fitues gjatë spektaklit të së shtunës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)