BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

Me daljen e Eglës, trondit ish-banori BBV dhe zbulon sekretin: Ah moj Egla...(Foto)

Me daljen e Eglës, trondit ish-banori BBV dhe zbulon sekretin: Ah moj

Armaldo Kllogjeri ka qenë një ndër personazhet mjaft të komentuar të sezonit të dytë të Big Brother Vip. Gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Armaldo krijoi shumë mbështetës.

Kujtojmë se para se të bëhej pjesë e BBV2, Armaldo ka qenë solisti i parë i Teatrit të Operas dhe Baletit mirëpo pas daljes së tij nga shtëpia, duket se marrëdhëniet e tij me këtë institucion qenkan ndërprerë menjëherë.

Këtë fakt, Armaldo e ka zbuluar ditën e djeshme, përmes një postimi të bërë në profilin e tij të Instagramit.

Kllogjeri ka publikuar një fotografi të Eglës pas eleminimit të saj nga shtëpia e BBV3 dhe bashkangjitur ka shkruar se shpresonte shumë që Egla të vazhdonte punën e saj në Teatrin Skampa, të Elbasanit.

“Ah moj Egla, uroj që ende të jesh në punë në “Teatrit Skampa” tani që dole nga BBV3 sepse unë kur dola nga ajo shtëpi, e gjeta vetën në rrugë”, shkruan Armaldo bashkangjitur postimit.

Me daljen e Eglës, trondit ish-banori BBV dhe zbulon sekretin: Ah moj