BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

“Më ke lënduar, dua të sqarohemi për…”/ Pse u rindez debati Egla-Meriton?

“Më ke lënduar, dua të sqarohemi për…”/

Këtë mbrëmje gkysëm finale të BBVA Juli e ka kundërshtuar duke i thënë se po luan me dy porta, ndërsa Egla u shpreh se ka dashur vetëm t’i provokojë dhe të shohë reagimin e të dyve. Pikërisht kjo rindezi debatin mes dyshes Meriton dhe Egla.

Pjesë nga debati:

Juli: Ti luan me dy porta. Pse po e bën?

Egla: Doja të shikoja reagimin tuaj.

Juli: Tendenca për të rregulluar çdo gjë që ka ndodhur brenda katër viteve për dy ditë nuk bën. Më tha që Meritoni e meriton finalen se ti ke zgjedhur zinxhirin dy muaj. I thashë nuk e kam dridhur zinxhirin dy muaj, e më tha e di.

Egla: Meriton çfarë do nga unë?

Meritoni: Më ke lënduar shumë.

Egla: Nuk të kam lënduar. Lënduesi nuk përndiqet.

Ledioni: Meritoni para dy javësh të ka kërkuar një bisedë të qetë që ti kërkosh falje qoftë për një gjë që mund të kesh bërë gabim.

Egla: Këtë ia kam kërkuar e unë, jo po gracka, dashuria ime. Unë e përjashtoj kategorikisht se unë nuk jam dashuria e tij. Lënduesi nuk përndiqet.