BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

“Më mori Bora në telefon”, balerini shqiptar zbulon si i erdhi ftesa nga spektakli i njohur

“Më mori Bora në telefon”, balerini shqiptar zbulon si i

Balerini i suksesshëm Kledi Kadiu, ishte i ftuari i parë i këtij sezoni të ri në “Më lër të flas”.

Kadiu, i cili do të jetë kryetari i jurisë së spektaklit më të madh të kërcimit në vend “Dancing with the Stars”, zbuloi sonte emocionet që ka për projektin që e riktheu në Shqipëri.

Ai tha se ftesën e mori përmes një telefonate nga Bora Zemani dhe u tregua i gatshëm të ishte pjesë e stafit të DWTS.  Balerini tha se me eksperiencën e tij 17-vjeçare në skenat italiane, beson se ky spektakël premton shumë.

“Ftesa ishe shumë e papritur të them të drejtën. Erdhi telefonata e parë nga Bora Zemani, ajo ma tha. Ishte biseduar me Lorin dhe Sarën. Më tregoi se stafi donte të më kishte pjesë të jurisë. Për pagën nuk fola unë.. (qesh). Kam 17 vite eksperiencë me Marian në “Amici”. Ne nuk do te kemi të bëmë me profesionistë të mirëfilltë në balet. Janë patronazhe të ndryshëm që do të luajnë, por duhet pasur kujdes sepse zanati balerin nuk është i lehtë, është sakrificë.

Kadiu do të jetë në juri me Valbona Selimllarin, Dalina Buzin dhe Armand Pezën. Data e premierës është 7 tetori, e premtja e ardhshme. Show i emocioneve të forta pritet të nisë dhe të gjithë po presin me padurim të ndjejnë magjinë. Emrat më të përfolur të showbiz-it, balerinët më të mirë, dhe të gjithë komponentët duket se janë mbledhur së bashku për të arritur një rezultat perfekt.