BREAKING NEWS

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll Agaçi, njeriu kyç në marrëveshjen Shqipëri-Itali, një ish-avokat i...

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x

Gossip

“Me mua nuk ke shans, femër e ligë”/ Plas sherri në BBV, Ilnisa përplaset ashpër me Sara Karajn: Mos më thuaj…

“Me mua nuk ke shans, femër e ligë”/ Plas sherri në

Marrëdhënia mes moderatores Ilnisa Agolli dhe modeles Sara Karaj mbetet një nga më të tensionuarat në “Big Brother VIP 3”.

Teksa të gjithë banorët ishin duke diskutuar përplasjen mes Sara Gjordenit dhe Françeska Muratit, ishte Ilnisa që provokoi modelen duke i thënë që të rrijë urtë.

Kjo gjë bëri që Sara të shpërthente ndaj moderatores duke i thënë se ajo është një femër e ligë dhe se nuk duhet ta bëjë më atë veprim.

Sara: Kjo ka rëndësi për mua, se ça ka rëndësi për ty nuk e  di? Mua mos më thuaj ashtu, ok? Unë nuk të toleroj më, ok? Këtë sh…, beja kujt ta toleron! Me mua nuk ke shanse…

Romeo: Këtu është bërë si ‘hanger game’. Duhen hequr pirunët dhe duhet të hamë me lugë plastike

Sara: Kaq po të them. Hera e fundit që më sheh në këtë shtëpi. Me mua kujdes, femër e ligë! Vjen aty dhe fut spica te Françeska, dhe shkon llap andej! Shko mbro ato që je mësuar dhe mos hajde këtu tek Françeska me fut llapën.