BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

"Më ndoqe nga pas"/ Ilnisa në tualet, Egla hyn brenda, çfarë do të ndodhë?(Video)

"Më ndoqe nga pas"/ Ilnisa në tualet, Egla hyn brenda,

Ilnisa ndodhej në banjo, ndërsa Egla hyri për të marrë një letër. Gazetarja u revoltua, ndërkohë që aktorja se thjesht i duhej një letër. Hyrja e dy apo më shumë personave në tualet është e ndaluar, megjithatë asnjë nga banoret nuk e mbylli derën dhe nuk fiku mikrofonin.

Pjesë nga debati:

Egla: Do futemi në banjo?

Ilnisa: U fute në banjo?

Egla: Po

Ilnisa: U fut në bano, Julia

Julia: E pashë, e pashë

Ilnisa: U fut në banjo

Egla: Po pra, u futa. Mbarova punë se më duhej një letër

Ilnisa: Unë isha këtu, me një letër në dorë, ti më hyre brenda

Egla: E pra, po nuk të shtyva

Liami: Po pse nuk u fute te tjetra?

Egla: Nuk futem unë te banjo e çunave

Ilnisa: Ti u fute në banjo me dëshirën tënde dhe kjo është skandaloze

Egla: Më ndoqe nga pas

Ilnisa: Unë isha në banjo

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)