BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Gossip

‘Çmendet’ Fationi provokon vajzat e shtëpisë, për pak zbulon pjesën intime gjatë bërjes së dushit në BBV (Video)

‘Çmendet’ Fationi provokon vajzat e shtëpisë,

Në një episod të fundit të “Big Brother VIP Albania”, Fation Kuqari ka bërë për vete vajzat e shtëpisë – me një performancë jo të zakonshme në dush.

Ndërsa po shijonte një sesion relaksues, diskutimet rreth fizikut të tij nuk kanë munguar ndër banoret femra të shtëpisë, duke treguar se Fationi padyshim ka lënë një përshtypje.

Gjatë bërjes së dushit, Fationi vendosi të bëjë një lëvizje të guximshme duke e ulur të brendshmet e tij për pak çaste, duke çuar në një moment provokimi të cilin shumë e interpretuan si një rrezik zbulimi.

Megjithëse, Fationi e menaxhoi situatën me elegancë dhe humor, duke e kaluar momentin me të qeshura dhe pa shfaqur asgjë të papërshtatshme për telespektatorët.

Ky veprim i tij tregon se ai është i vetëdijshëm për vëmendjen që tërheq brenda shtëpisë dhe jashtë saj, dhe se është i gatshëm të luajë me kufijtë e interaksionit në një mënyrë të matur dhe argëtuese.

Ndërkohë, banorët e tjera dhe publiku në shtëpi mbeten të kënaqur nga një moment që solli lehtësi dhe të qeshura në ambientin e ngarkuar të “Big Brother VIP Albania 3”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)