BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Gossip

Meritoni tha se Rikja ka tradhtuar Vesën, reagon ashpër ish-banorja: Do vi të sqarohem...

Meritoni tha se Rikja ka tradhtuar Vesën, reagon ashpër ish-banorja:

Vesa Smolica, e cila ndërpreu rrugëtimin e saj pas 70 ditësh qëndrim në shtëpinë më të famshme në Shqipëri rreth katër ditë më parë, vijon ende të jetë një personazh mjaft i komentuar brenda shtëpisë.

Së fundmi ka qenë Meriton Mjekiqi, ai i cili ka akuzuar Riken se e ka tradhtuar Vesën tek pjesa e nominimin, të cilën e bërët të ndihej keq.

Rike: A nuk të vjen turp që të thuash që unë ja kam futur Vesës?

Meritoni: Vesa a e kupton zemër që ta kanë futur, në mënyrë figurative, a e kupton?

Rike: Dhe domethënë që ne ja kemi futur Vesës? Unë që jam shumë e lidhur me Vesën. E ku ja kam futur unë Vesës?

Meritoni: Tek pjesa e nominimit, tek pjesa e argumentave.

Rike: Si nuk ke turp, unë nuk jam tradhtare si ty që tradhton miqtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lidhur me këtë bisedë, të cilën Vesa e ka ripostuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, shkruan:

Hahaha oooo Zot ky…. Që mbrojti Franceskën dhe jo mua ndërkohë që të dyja ishim në niminim. Nejse vazhdoni ma mbani në gojë emrin. Do vi të sqarohem… shumë shpejt.”