BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Mes "Për'Puthen" dhe "Big Brother VIP", Efi Dhedhes rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon "sekretet" e emisioneve

Mes "Për'Puthen" dhe "Big Brother VIP", Efi

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë një nga nga ish-banoret e shtëpisë së “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes. Në fillim ajo hyri si një konkurrente e vetme së bashku me Mikelën, por më pas rrjedha e ngjarjeve ndryshoi krejtësisht dhe ajo u kthye në një prej konkurrenteve më të dashura nga i gjithë publiku. Si ishte për Efin kjo eksperiencë?

Ishte një gjë shumë e bukur, shumë e vështirë, shumë stres, çdo emocion ishte aty brenda. 

Nga ndryshon “Big Brother VIP” nga “Për’Puthen”?

Aty ti je 24 orë dhe normal nuk mundesh që të dish komentet e publikut, siç ndodhte në “Për’Puthen” ku ti mund të dilje të shikoje ku qëndron problemi, ta rregulloje ose edhe mos ta rregulloje në rastin tim. Në “Big Brother” çdo gjë është e dukshme, çdo fjalë që ne themi kurse në “Për’Puthen” ekzistonin disa raste të cilat gjëra të tjera thuheshin në prapaskenë dhe të tjera gjëra thuheshin aty dhe prandaj reagimin tim po ta vini në peshore me atë të ‘Big’-ut është po i njëjti. Njerëzit nuk e dinin se çfarë më ndodhte mua në prapaskenë kurse tani tek “BBV” e dinin se çfarë ndodhte dhe e kuptojnë reagimin tim se pse unë jam kështu siç jam. 

A mendon Efi se bëri mirë që vendosi të hynte në “BBV2”?

Normal që bëra shumë mirë, jam shumë e lumtur që arritën njerëzit të më kuptonin se si unë jam, në të mirat dhe të këqijat e mija sepse normal që unë nuk prisja që të futesha dhe të tregoja perfeksionin tim sepse e kam thënë që nuk është askush perfekt. Doja të shikonin të gjithë dhe ato që unë nuk i kam të bukura siç mund të jetë pak toni im i lartë i zërit por në fund duhet të themi se jemi ballkanas. Po të bërtiste një tip si Dea, ideja është që nuk ia vë re njeri sepse është si natyrë më e qetë kur e sheh kurse unë dalloj direkt.