BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Mjaftoi pak presion që Olta të zbulojë se po favorizohet nga produksioni i Big Brother VIP Albania

Mjaftoi pak presion që Olta të zbulojë se po favorizohet nga

U deshën vetëm disa ditë pas nisjes së “Big Brother VIP 2″ që ndjekësit të aludonin se Olta Gixhari, në veçanti nga pjesa tjetër e banorëve”, është duke u favorizuar nga produksioni.

Dyshimet lindën pas një sërë thyerje rregullash nga aktorja, të pasuara me ofendime ndaj produksionit dhe banorëve, por që asnjëherë nuk iu tërhoq “veshi”.

Madje Olta ka thyer disa herë rregullin më kryesor të lojës: Diskutimin e nominimeve.

Mirëpo së fundmi duket se aktorja ka treguar pa dashur se po favorizohet nga produksioni i BBV.

Në një diskutim me banorët, këta të fundit i bënë “presion” Oltës duke e detyruar të thotë se “Vëllai i madh” nuk i nxjerr skemat e saj, referuar thyerjeve të rregullave apo diskutimet e nominimeve, çka është mëse e vërtetë.

Olta Gixhari është në nominim me Kiara Titon, dhe vendimi për të eleminuarën do të jepet ditën e nesërme (25 mars).

"Po Vëllai i Madh nuk i nxjerr skenat e mia", pohon Olta.