BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Gossip

Momente prekëse në studio, konkurrentja qan me ngashërime: Ditën që ndodhi shuplaka jam zënë shumë keq me mamin e nuk flasim

Momente prekëse në studio, konkurrentja qan me ngashërime:

Një moment prekës ka prekur ditën e sotme të gjithë konkurrentët në “Për’puthen” teksa Irisi ka treguar se për shkak të një zënke me të ëmën nuk flet me të prej një kohe të gjatë.

Teksa ka treguar këtë ngjarje, Irisi është përlotur në studio, ku i ka shprehur dashurinë nënës së saj duke i thënë se i mungon shumë dhe se nuk ka moment që nuk mendon për të.

“Këto kohët e fundit nuk kam pasur komunikim të mirë me mamin dhe jemi zënë shumë keq. Më ka marrë shumë malli për mamin por të dyja kemi inatin e njëra-tjetrës dhe është e është e vështirë shumë. Dua ti them që e dua shumë dhe e mendoj çdo ditë dhe nuk ka ditë që nuk më mungon. Nuk e dëgjoj ndonjëherë prandaj kam qenë edhe shumë e ngarkuar emocionalisht por nuk më pëlqen të flas për këtë pjesë e dua të jem e fortë nuk duhet të na ndalojnë sfidat. Ditën që doli pjesa e shuplakës janë përpjekur të gjithë të më mbështesin dhe më ka thënë a do të vij në Tiranë që tani, më thuaj dhe do të jem afër teje. Unë jetoj në Tiranë dhe familja në Elbasan, nuk ka orë që nuk i mendoj.

Një gjë tjetër që më vjen keq është se po përfytyroj mamin që do të nxjerrë lot tani dhe lotët e saj peshojnë sa e gjithë bota dhe jam shumë krenare për mamin tim”, tha Irisi.