BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

Monika Lubonja drejt altarit? Aktorja habit fansat, zbulon datën e... (Foto)

Aktorja e njohur, Monika Lubonja, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Shpesh herë ish-banorja e spektaklit televiziv "BBV" ka rrëfyer që është beqare, ndërsa së fundmi gjatë një bisede virtuale me ndjekësit e saj, është pyetur se kur do të bëhet nuse.

"Kur do të na bëhesh nuse me vello", e ka pyetur ai.

Monika Lubonja drejt altarit? Aktorja habit fansat, zbulon datën e...

"Ja të shikojmë nga 24 tani",  i është përgjigjur aktorja, ndërsa nuk dihet nëse ajo po bën shaka apo me të vërtetë ka ri-gjetur dashurinë dhe do të kurorëzojë me martesë lidhjen e saj në këtë datë.

Një tjetër e ka pyetur Monikën se a do të kishte dëshirë që të merrte pjesë në "BBV 3" meqë sipas tij është edhe Romeo Veshaj.

"A do doje të ishe sërish pjesë e "BBV 3" meqenëse është edhe Romeo Veshaj besoj", pyet ndjekësi.

Ndërsa aktorja tha: "Po të jem do vazhdoj me Romeon".

Monika Lubonja drejt altarit? Aktorja habit fansat, zbulon datën e...