BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Gossip

Ndërpreu rrugëtimin me dëshirë, reagon pas daljes nga 'BBV3' Fationi: Jam njeri i madh, po më vriste...

Ndërpreu rrugëtimin me dëshirë, reagon pas daljes nga

Fationi la shtëpinë e Big Brother, një vendim ky i marrë nga ana e vetë banorit. Pas daljes ai u shpreh se situata me Meritonin ishte bërë diçka që ai nuk e përballonte dot, pasi nuk ishte hera e parë që ky i fundit ofendonte femrat në shtëpi. “Kjo nuk ishte vetëm për pjesën e Rikes. Çfarëdo gjëje të bëjë femra, ne nuk duhet të bëjmë veprimin e fundit. E kisha të pamundur. Po më vriste kjo gjëja. Dhashë fjalën për këtë gjë dhe duhet ta mbaja.

Nuk dola prej Meritonit. Kam parë shumë situata që ka ofenduar në mënyrë kategorike. Nuk e di se çfarë është dhënë jashtë. Për mua personalisht është shumë e tepërt. Ju kërkoj ndjesë dhe juve që disi u rebelova.

Nuk e prisja deri në këtë pikë. Mendoja që për atë gjë që kishte bërë, duhet të kishte dalë. Nuk ishte hera e parë. E dija që po të rrija në shtëpi do të vazhdonte e njëjta situatë”, tha Fationi pas daljes.

Më pas ai pati dhe një diskutim me Riken, ku i uroi dhe fitoren.

Fation: Unë e kisha të ndarë, ti e di shumë mirë këtë gjë. E di që je e drejtë në lojë, pavarësisht se disa duan të përfitojnë. Por të uroj fitore.

Rike: Ti ke bërë një gabim të madh.

Fation: Jepi drejtim. Je më e fortë vetë.

Rike: Pse i bëre qejfin? Ai u lumturua.

Fation: S’ka problem. Njerëzit e vegjël e marrin këtë si fitore. Unë jam njeri i madh.