BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

“Ne u ndamë pasi ish-bashkëshortja më kapi...”/ “Doktori i Fiksit” rrëfen pa dorashka arsyen e divorcit nga ish-bashkëshortja dhe zbulon arsyen e rëndë: Ajo bëri namin. U dogja unë, më mori edhe...

“Ne u ndamë pasi ish-bashkëshortja më kapi...”/

Gent Pjetri, i njohur gjerësisht për publikun shqiptar si “Doktori i Fiksit”, ka folur për divorcin e vështirë nga bashkëshortja e tij. Ai ka zbuluar se arsyeja e ndarjes ishte një flirt i tij.

Sipas “Doktorit të Fiksit”, ish-bashkëshortja i kapi disa mesazhe në celular dhe mori vendimin për tu ndarë nga ai. Por Gent Pjetri theksoi se asnjëherë nuk e ka tradhtuar, duke u shprehur se u ndëshkua për një flirt dhe se ishte pikërisht që u “dogj” nga kjo ndarje pasi shtëpia i kaloi ish-bashkëshortes.

“Nuk di ta them saktë pse u divorcova, por ishte edhe faji im. Qe thjesht një gabim i imi, nuk e tradhtova por një flirt. Absolutisht nuk ishte tradhti, ajo e di që se kam tradhtuar, por ta mendojë si të dojë. Më kapi nja dy mesazhe në celular dhe u nda.

Nuk flasim fare, është gabim shumë i madh të thuash “u ndamë shumë mirë”. Nuk ka ndarje të mira, nga kjo humba unë sepse shtëpinë e ka ajo, por jo unë. Edhe kaq.

Jo tradhti jo, flirt e pranoj dhe i kërkoj ndjesë. Për atë flirt bëri namin dhe u dogja unë. Tani s’ka më rëndësi”, tha ai gjatë një interviste në “Glamour Zone”.

Gent Pjetri pranoi se është në një lidhje dhe e shikon sërish veten të martuar.

“Po e shikoj veten të martuar, pse jo. Kam një lidhje”, u shpreh ai.