BREAKING NEWS

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet hetimore për Arben Ahmetajn dhe i çojnë fletë-thirrje oligarkut që akuzohet për pastrim parash

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit nuk i shpëton dot nga prangat dhe arsyeja e fortë që zyrtari i lartë i DASH Richard Nephew shmangu takimet në Tiranë me qeverinë ‘Rama’ dhe përfaqësuesit ...

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin Argitës dhe përgatitet ta kurorëzojë të bijën në fron me protestën e 12 korrikut, Gaz Bardhi përfundon si “limon i shtrydhur”

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet e tij me Klodian Zoton, ish-drejtori i Ujësjellësit të Korçës e nxjerr zbuluar para prokurorëve specialë

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet
x
BREAKING NEWS

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si oligarku në bashkëpunim me Janis Karathanos rropën mbi 200 mln euro koncesione, për të kamufluar vjedhjet kanë punësuar te kompanitë “fituese” të afërmit e tyre, rroga deri në 30 mln lekë në mua...

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si
x
BREAKING NEWS

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të perit”, do ketë përplasje për Nenin 71 të Kushtetutës, ja kush e ka në dorë “fatin” e “non-gratës”, flasin juristët

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës në 30 vite, nga bashkëpunimi i tij me udhëheqësin e Serbisë, sulmet ndaj ambasadës së SHBA në Tiranë, grushti i shtetit ’98, vrasja e 4 protestuesve në 21 janar, te emrat e terroristëve që ka bashkëpunuar ...

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës
x
BREAKING NEWS

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant për Arben Ahmetajn në Zvicër si i punësoi gruan me pagë 9 mijë franga në muaj, zbardhen detaje nga dosja hetimore

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant
x

Gossip

"Nëse do futeshim të dy..."/ Zbulohet kodi që tregonte se kishin rënë në dashuri, Sara Gjordeni rrëfen të pathënat brenda 'BBV3'

"Nëse do futeshim të dy..."/ Zbulohet kodi që tregonte

Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Sakaq lidhja e tyre vazhdoi dhe jashtë shtëpisë së “Big-ut” e ndërsa së shpejti ata do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara Gjordeni është tepër aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka treguar se çifti ka nisur bashkëjetesën në një apartament të ri në të cilin po bëjnë dhe përgatitjet e fundit para se bebushi i tyre të vijë në jetë.

Sakaq pak momente më herët nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të “Instagram-it”, Sara ka ndarë një video me një moment tepër romantik mes saj dhe Bardhit teksa të dy gjenden në pishinën e shtëpisë së “BBV3” duke shijuar puthje dhe përqafime mes njëri-tjetrit.

Sipas Sarës, ky ishte momenti që vulosi se ata kishin rënë në dashuri.

“Kush na ndiqte 24/7 e dinte që kishim lënë për shikuesit kodin që: Nëse do futeshim në pishinë të dy, po pranonim se kishim rënë në dashuri tashmë…”.