BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

“Nëse je lëpirës dhe servil..”/ Vazhdon ‘lufta’ e hapur mes Balina Bodinakut dhe Meridianit, ish banorit nuk i del inati, plas një tjetër deklaratë të fortë: Mund të kalosh nga pjesa e publikut, largohu nga... (VIDEO)

“Nëse je lëpirës dhe servil..”/ Vazhdon

Marrëdhënia e Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt është bërë kryefjalë e mediave dhe bisedë e vazhdueshme e opinionin publik. 

Mbrëmjen e kaluar në show LIVE të 'Big Brother Vip' u diskutua shumë gjatë lidhja dhe krisja e çiftit. Beatrix herë pas here është shprehur se aktori i humorit nuk i jep vëmendjen që kishte në fillim për të.

Madje edhe mbrëmë patën një debat, ku Donaldi i drejtohet Beatrix se “nuk e paguan, nuk është robot apo kloun”.

Këtë krisje mes tyre e kanë komentuar si banorët e tjerë ashtu edhe ish-banorët. Meridiani, i cili është personi i fundit që ka dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, nuk beson se kjo lidhje do të zgjasë shumë.

Meridiani në fjalën e tij ka 'shigjetuar' edhe opinionisten e spektaklit Balina Bodinaku ku 'lufta' mes tyre mbetet e hapur pas debatit të fortë që patën mes tyre natën që Meridiani la shtëpinë e 'Big Brother Vip'.

“Këtë e kam për opinionistët e vjetër që janë ulur në panel, pasi na thërrasin në një studio për të dhënë opinionin, nuk duhet të varemi nga ana emocionale që mund të jemi lidhur me banorët. Opinioni duhet të jetë i ftohtë, duhet të gjykosh ftohtë, aq më tepër kur bëhet fjalë për një femër. Mund të ndërrojë të kalojë te pjesa e publikut dhe të largohet nga ai vend. Unë e kam thënë te Fan Club se ka filluar që të ftohet, jo nga ana e Beatrix, është largim nga ana e Donaldit. Nuk e di, mbase është nxituar te deklaratat që kanë thënë. Kam pyetur sa zgjat muaji mjaltit? Unë e di se zgjat një muaj, dhe unë në momentin që dalin jashtë nuk u jap më shumë se 1 muaj bashkë me njëri-tjetrin”, u shpreh Meridiani, i cili doli nga shtëpia e BB VIP pikërisht se e nxori në nominim Donaldi.

Kujtojmë që një javë më parë debati nisi:

“Tërhiqe mbrapsht tek unë, nuk të shkon fjala gënjen. Tirana është e vogël, njihet Balina, njihet Meridiani”, ishte përgjigja e tij.
Por ndërkohë, si opinionistja ashtu edhe Semi i kujtuan se i është drejtuar Donaldit duke i thënë se quhet Donaldi i Borës, etiketim, i cili ka ndikuar menjëherë në lojën e tij.

Balina i qëndroi idesë së saj, duke këmbëngulur tek të dhënat tendencioze të sjella nga jashtë e tha se ai ishte në studio sepse është votuar nga njerëzit që të dalë nga shtëpia. Meridiani reagoi sërish.

“Nëse je lëpirës dhe je servil je shoku i Balinës. Unë nuk jam shoku i Balinës”, ishte komenti i tij, por duke qenë se situata u tensionua së tepërmi, Arbana ndërhyri duke kërkuar ndërprerjen e bisedës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat