BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

Një çift i ri jashtë BBV? Ish-banorët postojnë pranë njëri-tjetrit

Një çift i ri jashtë BBV? Ish-banorët postojnë

Historia është përsëritur. Edhe këtë vit pati çifte në shtëpinë e “Big Brother Vip” që kanë marrë jo pak vëmendjen e publikut dhe janë bërë kryefjalë në media.

Romeo-Heidi, Meriton-Ilnisa krijuan një romancë në shtëpinë më të famshme që po komentohet gjerësisht. Shumë e shohin si raport në kuadër të lojës dhe shumë të tjerë besojnë në ndjenja të sinqerta mes tyre, megjithatë dimë të themi se jo vetëm brenda këtij formati vjen era “dashuri”.

Dy ish-banorë janë shfaqur shumë afër njëri-tjetrit në një postim në Instagram ku nuk mungojnë dhe dedikimet.

Po flasim për Dean dhe Drinin të cilët shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në një foto duke pirë verë, ndërsa në një tjetër gazetari përqafon dhe puth në faqe ish-banoren.

Postimi ka marrë shumë komente. Aludohet se mes tyre diçka po lind dhe deri më tani e kanë mbajtur të fshehtë.

Shfleto për lumturi”, shkruajnë ata në postim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dea Vieri (@dea.vieri)

Më të lexuarat