BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Një vit nga humbja e së ëmës, moderatorja e njohur del me kërkesën për ndjekësit e saj (Foto)

Një vit nga humbja e së ëmës, moderatorja e njohur del me

Dita e sotme ka qenë e zymtë për Fjoralba Ponarin, pasi bëhet një vit nga vdekja e të ëmës së saj. Moderatorja e njohur në këtë ditë të vështire ju ka kërkuar ndjekësve të saj ta respektojnë dhimbjen që ka.

Me anë të një shkrimin në Instagram ajo ia drejton këtë kërkesë të saj, duke iu kërkuar që të jenë më njerëzor.

“Nga një nënë e babe keni dale të gjithë. Nëse nuk keni dashuri për ata që keni në shtëpi, po u bëj me dije që unë të mite i dua e do i dua sa të kem frymë, ndaj të paktën sot, kërkoj të jeni njerëzore e të respektoni dhimbjen time”, shkruan Fjoralba.

Kujtojmë që nëna e moderatores u nda nga jeta në moshën 54-vjeçare.

Më herët e ftuar në emisionin “Goca dhe gra”, moderatorja zgjodhi të fliste për herë të parë, duke thënë se jeta vazhdon dhe në tilla situata duhet gjetur forca për t’u ringritur.

“Jam përpjekur që ta mbaj për vete. Është një dhimbje që është e imja dhe jam përpjekur që ta mbaj për vete. Por që jeta vazhdon dhe duhet gjetur forca për t’u ringritur dhe për të frymëzuar të tjerët”, tha Fjoralba teksa u përlot.