BREAKING NEWS

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell specialistët e OPTAD dhe prokurorët kroatë që arrestuan Sanaderin për të asistuar SPAK, një “peshk i madh” pritet të arrestohet

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell
x
BREAKING NEWS

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të katërt, ja arsyet pse kryeministri do largohet dhe kur do ta lërë postin

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe dy gjyqtarë, ja 3 veprat e rënda penale që kanë kryer, zbardhen detaje nga dosja, si po mbahet në burg pa ligj “tmerri i italianëve” 

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia zbardh strategjinë që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga arresti me burg dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991, ja si Berisha ka qenë kundër rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës, si u largua atë ditë nga bulevardi me një makinë të Si...

Ilir Demalia zbardh strategjinë që po ndjek Ilir Meta për të
x
BREAKING NEWS

Ilir Beqaj drejt arrestimit, hetimet për ish-ministrin e Shëndetësisë janë shtrirë deri në Poloni për transferta të dyshimta parash, hetuesit futin në “sitë” lidhjet klienteliste, favorizimet me kompanitë të ndryshme farmaceutike, ja çfarë është gjendu...

Ilir Beqaj drejt arrestimit, hetimet për ish-ministrin e
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja “perlat” që dyshohet se janë gjetur në celularin e sekuestruar në shtëpinë e nënës së deputetes së PL, hetuesit vizita “blic” nëpër institucione të ndryshme, skaner banesave të bashkëpunëtorëve të...

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja
x
BREAKING NEWS

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi jashtë vendit dhe të tjerët i ka ekzekutuar, ja njerëzit që po përdor për të zgjidhur hallet e tij me SPAK, Ilir Meta është hajduti i famshëm i floririt, Fatos Mahmutaj zbardh prapas...

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi
x
BREAKING NEWS

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i posaçëm në Tiranë për pastrimin e parave, nënshkruhet pakti mes SPAK dhe NCA, nisin procedurat për të dorëzuar dosjet për llogaritë në Londër

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i
x

Gossip

“Nuk flini më bashkë”/ Luizi dhe Olta komentojnë situatën mes Sabianit, Keisit dhe Kristit! Ja çfarë ndodhi mes tyre (VIDEO)

“Nuk flini më bashkë”/ Luizi dhe Olta komentojnë

Qëndrimi i Sabianit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’ u komentua ditën e sotme nga Luizi. Teksa të gjithë banorët ishin duke ngrënë, Luizi pyet Kristin se nëse ka dëshirë që të martën të largohet nga shtëpia Sabiani. Kristi nuk e mohoi se e ka një dëshirë të brendshme, mirëpo nuk e vijoi më tej diskutimin.

Nga ana tjetër, po për këtë trekëndësh, Olta u shpreh se Keisi dhe Kristi nuk janë më si më parë. E pyetur nga Keisi se cilat janë ndryshimet, Olta tha se çifti nuk qëndrojnë më në një krevat. Kjo solli mërzitje nga ana e Keisit, e cila nuk ra dakord më atë që u tha.

Luizi: Mos vallë është një dëshirë e vogël brenda teje që nuk mund të thuhet me fjalë, e cila thotë Sabian largohu?

Kristi: Normalisht që ka një dëshirë brenda meje që dua që të iki Sabiani. Ti e bërë provokimin…

Luizi: Dëshirës tënde, unë i dhashë zë. Ti nuk e do Sabianin këtu.

Keisi: Po ca bënte para se të ishte Sabiani këtu?

Olta: Po ja flinte te krevati, aty afër. Ndërrove krevat tani. Nuk e thashë flini në një krevat.

Keisi: Nuk është se kemi bërë gjëra më shumë që nuk po bëjmë dot tani, siç kemi qënë jemi edhe tani.

Kristi: Ka një dëshirë brenda meje, që do që një njeri që mbikëqyr një marrëdhënie, me prezencë, dua që të eliminohet ajo gjë. Se dua që të zhvilloj atë gjë me Keisin.

Luizi: Ti me pak fjalë po i bën thirrje publikut shqiptar që më hiqni Sabianin.

Sabiani: Edhe po dola unë Keisi e ka marrë mesazhin, normal që do jetë më e kontrolluar. Në të njëjtin nivel. Do bëjë të njëjtat veprime siç po bën tani. Deri diku, janë disa gjëra që.. nejse, asaj i duhej që të më shihte mua në sy. Përpos rregullsisë dhe stabilitetit nuk kërkoj asgjë më tepër, si unë ashtu edhe çdo prind tjetër.

  Keisi: Kot pa lidhje nuk e lënë pa folur. Duan të marrin çik vëmendje. Nuk thuhet ajo para babit tim, shkoni flini bashkë në krevat. Kur i thashtë ça ishte kjo, më tha e kisha që flinit në krevatet afër. Po po kur ishte babi aty nuk e the, ua më tha, nuk e dëgjuat ju? Janë 100 kamera aty. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 Sabiani: Unë të kuptova më mirë se të gjithë

Sabiani: A je ti në rregull me vete.