BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

"Nuk më rruhet"/ Çfarë ndodhi mes çiftit? Romeo nxehet me Heidin: Mos u nervozo (Video)

"Nuk më rruhet"/ Çfarë ndodhi mes çiftit?

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë patur një diskutim dje me njëri-tjetrin, ku u duk se aktori i njohur u nervozua me partneren e tij.

Veshaj i kishte bërë një pyetje dhe sipas tij, Baci nuk i kishte kthyer përgjigje. Nga ana tjetër, Heidi shprehet se i ka kthyer përgjigje dhe i kërkon që të mos nervozohet dhe të mos flasë më zë të lartë.

Ndërkohë Romeo i përgjigjet se ‘nuk i rruhet nëse e dëgjojnë apo jo të tjerët’.

Pjesë nga biseda:

Heidi: Mos u nervozo

Romeo: Jo mo shpirt

Heidi: Nuk ta thashë me të injoruar

Romeo: Jo, nuk e mendoj atë

Heidi: Se të pashë se u fike

Romeo: Unë të bëj pyetje e të më kthehesh mua ashtu

Heidi: Po ta thashë 3 herë, nëse më pyet 3 herë them si ka mundësi, se ti je i vëmendshëm, nuk je si unë

Romeo: Të pyes, thjesht më kthe përgjigje kur të pyes

Heidi: Ule zërin, ule zërin

Romeo: Nuk më rruhet se me dëgjojnë këta, fare zero

Heidi: Mirë se fillojnë prapë dhe më dhemb koka. Unë jam rënduar

Romeo: Edhe mua më dhemb koka

Heidi: E po të fillojnë prapë…

Romeo: Po ta marrësh nga ana ime është logjikë tjetër, po nuk më rruhet po ta them prapë, edhe nëse dëgjojnë edhe nëse nuk dëgjojnë

Heidi: Nëse të dëgjojnë, fillon Françi prapë dhe unë mbaj dot

Romeo: E marr vesh. Në momentin që unë të pyes…

Heidi: Të kam kthyer përgjigje

Romeo: Ishte përciptas, unë të pyes për një gjë, për një person që mua këtu më ka ikur truri për atë, që vjen me banane në dorë, ça nuk kupton ti këtu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat