BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Gossip

“O bukurosh! Hajde bebi, dashuri”/ Meritoni e puth, ja reagimi i Fationit: Mos e bëj o budalla se keqkuptohet

“O bukurosh! Hajde bebi, dashuri”/ Meritoni e puth, ja reagimi i

Dy banorët e Big Brother Vip, Meriton Mjekiqi dhe Fation Kuqari kanë shpërthyer në një debat të fortë brenda shtëpisë, duke i hedhur akuza të rënda njëri-tjetrit për paburrëri.

Ish-konkurrenti i Për’Puthen ka akuzuar moderatorin se ka fyer të gjitha vajzat, teksa e quajti “bukurosh” dhe iu drejtua “ti nuk je burrë, jo unë”.

Fation Kuqari, i cili qëndronte ulur pranë Meritonit është larguar, ndërsa ky i fundit i ka kërkuar që të kthehej sërish pranë tij.

“Ulu këtu, hajde bebi, o bukurosh”, i shprehet ai, teksa i dërgon edhe puthje nga larg. Por Fation Kuqari i ka kërkuar që të mos e puthë, pasi ky gjest i moderatorit do të keqkuptohej.

Pjesë nga sherri:

Fatjoni: Nga të gjitha këto gocat këtu i ke ofenduar në fund, në maksimum. Ti o bukurosh para dy Primeve më ke thënë nuk je burrë. Dhe unë ta them, ti nuk je burrë, jo unë.

Meritoni: Ulu këtu, hajde bebi.

Fatjoni: Nuk ulem me ty unë se nuk ke atë burrëri ti. Ti nuk ke burrni të ulësh pranë meje. Ti më prish imazhin kur jam afër teje, a e kupton? Nuk të jap më audiencë sepse je në nominim, të shtunën je jashtë. Hajde!

Meritoni: Nuk dole në Prime, por do dalësh këtë javë.

Fatjoni: Unë jam burrë, nuk e e përdor shoqërinë për të kapur Primen, unë e sqaroj me këtë që të mos kap Primen. Ti çfarë bën? Bën të kundërtën, kjo është burrnia. Unë nuk e përdor femrën dhe shoqërinë për të kapur Primen.

Meritoni: O bukurosh!

Fatjoni: Unë jam burrë dhe bukurosh.

Meritoni: Hajde bebi, hajde dashuri. ( e puth nga larg)

Fatjoni: Mos më puth mua se keqkuptohet o budalla.

Meritoni: Nuk ka lidhje, hajde këtu hajde. ( e puth sërish nga larg).

Fatjoni: O zemra ulem me burra unë jo me çunakë.