BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

“O gjigand mos guxo ta bësh më…”/ Plas sherri mes banorëve në BBV! Ilnisa Agollit i hedhin rrobat në vaskë, Meritoni hakmerret

“O gjigand mos guxo ta bësh më…”/ Plas sherri mes

Ilnisa Agolli është e dënuar pasi ka thyer rregullat e “Big Brother” duke fikur mikrofonin. Sipas produksionit ky veprim ishte i përsëritur ndaj për një kohë të pacaktuar ajo duhet të jetë e pa dukshme në shtëpi.

Cilido nga banorët që reagonte ndaj Ilnisës dhe anasjelltas do të dënohej përsëri.

Duke marrë shkas nga ky vendim i “vëllait të madh”, Sara në shenjë provokimi mori rrobat e Ilnisës dhe i hodhi në vaskë.

Ilnisa e cila nuk reagonte dot ka influencuar Meritonin që t’jua kthente me të ‘njëjtën monedhë’ banoreve që ajo supozonte se kishin bërë veprimin.

Erjola, Ledjona, Sara, Françeska, Juli ishin disa nga banorët të cilëve Meritoni i hodhi rrobat në tokë.

Ky veprim i Meritonit nuk është pritur aspak mirë nga banorët të cilët shumë të acaruar kërkonin llogari nga moderatori.

Juli që në fakt është një mik i Ilnisës në shtëpi e priti shumë keq hedhjen e rrobave duke i thënë Meritonit që të mos guxonte më ta bënte një gjë të tillë.

Ndërsa Ledjona e cila ka pasur disa debate me Meritonin ka kaluar në një bisedë më tone të larta madje edhe ofendime.

Ledjona: O! Ti idiot mashkull ke parë gjë që të kam prekur rroba unë ty?

Ledjona: Unë rroba nuk kam prekur me dorë dhe ky do të mbaje përgjegjësi për këtë që po bën.

Juli: Me rrobat e mija çfarë pate o gjigand?

Meritoni: Me respekt ti kam lënë

Juli: Mos i prek më kaq po të them.

Meritoni: Të tjerat do ti gjesh në pishinë

Juli: mos i prek me kaq po të them se unë nuk kam prekur gjë se nuk jam 3 vjeç.

Ledjona: Po ti je nivel 0(zero) që prek rrobat e femrave