BREAKING NEWS

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen" minerale të çmuara dhe plani i madh që po përgatit Meloni për Tiranën

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen"
x
BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x

Gossip

Olta dhe Xhonatani kanë qenë të lidhur? Flet për herë të parë ish-banori i “BBV” dhe zbulon si qëndron e vërteta

Olta dhe Xhonatani kanë qenë të lidhur? Flet për herë

Ish-banori shfrytëzoi dhe mundësinë e dytë që iu dha për të qëndruar brenda shtëpisë. Pasi u eliminua herën e parëm, Xhoni u rikthye falë biletës së fatit që ishte vajtje-ardhje.

Këtë të diel në “Fan Club”, ai dha intervistën e parë për publikun, ku tregoi përshtypjet e para jashtë shtëpisë. Ndër të tjera ai komentoi disa lajme që i cilësoi si të turpshme.

Pasi ka lexuar komentet që thonë se Olta dhe Xhoni kanë parë një romancë më parë, Xhoni sqaron se mes tyre ka miqësi të mirë, madje kanë dhe njohje familjare.

“E turpshme, kur dëgjova atë gjë, më preku. E kisha të rëndësishme ta sqaroja”, tha ish-banori në “Fan Club”.