BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Gossip

Pas momenteve intime bashkë, dy banorët e BBV 'çudisin' me deklaratën për raportin e tyre: Pëlqehemi, nuk jemi të dashuruar

Pas momenteve intime bashkë, dy banorët e BBV

Hyrja e Atdhe Xharavinës në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Kosova duke se ka trazuar ‘ujërat’. Që në ditën e parë ai ka krijuar një raport më të afër me banoren tjetër, Xhuli Nura dhe tashmë dyshja janë të pandashëm.

Nuk kanë munguar as momentet intime dhe të afërta mes tyre gjatë gjithë javës që po lëmë pas dhe raporti i tyre u komentua edhe sonte (e premte) gjatë mbrëmjes së spektaklit. Teksa foli për marrëdhënien e tyre, Xhuli u shpreh se ardhja e Atdheut ka sjellur diçka që asaj i ka munguar që nga hyrja në BBVK.

Ajo tha se dëshiron që të njihet me të dhe nëse diçka do të lind mes tyre këtë do ta vazhdojnë edhe kur të dalin jashtë. 

“Diçka që më ka munguar mu këtë kohë është një përqafim, ledhatim, e kam marrë atë që kam dashur, po na shkon muhabeti, ta shohim ku mundet me shku, nuk jam kundër nëse pëlqehemi do të vazhdojmë edhe jashtë, por dua të njihem më shumë me Atdhuen dhe për këtë i kam kushtuar më shumë kohë Atdheut sesa banorëve të tjerë”, tha Xhuli.

Ndërkohë, Atdheu u shpreh se ndonëse nuk mund të thotë se është i dashuruar ai ndihet mirë me Xhulin. “Nuk ka lindur dashuria ende, sepse fjala dashuri është e madhe, nuk jam i dashuruar absolutisht por po ndihem shumë mirë”, tha ai.

Theksojmë që dyshja kanë zbuluar se njiheshin edhe nga jashtë ndonëse nuk kishin ndonjë raport mes tyre.