BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Pas takimit të Heidit me Beatrice Luzzin në BBV, vjen reagimi i papritur i Massimilianos

Pas takimit të Heidit me Beatrice Luzzin në BBV, vjen reagimi i

Mediat italiane kanë shkruajtur gjerë e gjatë sot për takimin e veçantë të aktores italiane Beatrice Luzzi me konkurrenten e Big Brother Vip Albania, Heidi Baçi.

Takimi ishte i veeçantë, tepër emocional teksa Beatrice Luzzi nuk ngurroi ta mbështesë dhe t’i japë kurajo Heidit.

Por aktorja italiane deklaroi se në disa raste, si asaj ashtu edhe Heidi-t iu desh të duronin sulmet e Massimiliano Varrese-s, që shpeshherë ushtronte presion, ndonëse pa dashje, ndaj tyre.

Më pas Luzzi e mbylli këtë takimin me Heidin duke thënë se ishte e bindur për faktin se nëse Heidi kishte vendosur për të qëndruar, ajo do të kishte arritur të lehtësonte tensionin e Varreses.

Varrese pati një afrimitet me Heidin, brenda Big Brother në Itali, e cila u cilësua si romancë dhe që bëri bujë të madhe për shkak të ndërhyrjes së babait të Heidit, i cili i kërkoi asaj të ndërpresë lidhjen dhe të largohet nga shtëpia.

Megjithatë, Massimiliano Varrese duket se ka gjetur mënyrën e tij për të reaguar. Teksa gjatë momentit të takimit në BBV, ai ka bërë një postim në rrjetet sociale.

“Të gjithë shohin në botë atë që mbajnë në zemër. Goethe”. Një mënyrë, ndoshta, për të thënë se ajo që u tha për të nuk përputhet me arsyen e vërtetë që e shtyu të kryente disa veprime në shtëpi.