BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

Plas keq mes vajzave dhe molla e 'sherrit' bëhet këngëtari! “Luizi bëhet copash për ty”/ Olta përplaset me Kiarën dhe ngrenë tonet e zërit: Duhet të të vijë turp

Plas keq mes vajzave dhe molla e 'sherrit' bëhet

Gjatë ditës së djeshme ka pasur debate të shumta mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos. Kjo e fundit madje ka debatuar edhe me Olta Gixharin. Këngëtari dhe aktorja kanë qëndruar bashkë për dy ditë dhe shkak është bërë prova siameze. Fati deshi që ata të dy të rrinin me njëri-tjetrin në një bluzë të ngjitur.

Por gjatë kësaj kohe Luizi ka qenë me dhimbje koke dhe Olta është kujdesur për të, gjë që Kiara nuk e bëri. Për këtë kanë debatuar edhe vajzat.

Olta: Duhet të të vijë turp për këtë sjellje. Indiferenca që tregove ndaj këtij çuni. Ti ia bërë këtij çuni që bëhet copa për ty. Turp

Kiara: Se përse duhet të më vijë turp. Po e ka fajin ky që ta lejon ty këtë gjë. Turp të kesh ti!

Olta: Ty të vjen turp nga sjellja jote dhe tani më akuzon mua dhe thua se unë kam bërë lojë dje.

Kiara: Ule tonin e zërit. Qetësohu një herë

Olta: Jam shumë e emocionuar tani. Për herë të parë kam bërë një gjë komplet me emocion, dhe të më akuzosh ti…

Olta: Nuk është faji im që dole një njeri i ftohtë

Kiara: Nuk ke punë të ndërhysh mes meje dhe Luizit. Mos më shit moral

Olta: Kam shitur unë moral? Vërtetë e ka kjo?

Më të lexuarat