BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

“Plas” keq në studio, ish-banorët e BBV përplasen ashpër me njëri-tjetrin: Kjo zarja e Jul Dedës s’mund të flasë...

“Plas” keq në studio, ish-banorët e BBV përplasen

Me debate është shoqëruar ky Post Big Brother, teksa banorët duket se kanë pasur ende ‘kunja’ për njëri-tjetrin.

Gazi i është drejtuar Ledionës duke i thënë se që s’mund të flasë për bashkëpunimi, pasi vetë ajo ka qenë ‘zari i Jul Dedës. Ndërkohë ajo i është kthyer duke i thënë se “zari i parë”, ka qenë ai.

Më pas Gazi i ka thënë Julit se ai asgjë nuk ka fituar më shumë se ai, pasi nuk u shpall finalist.

Pjesë nga debati:

Gazi: Ti s’mund të flasësh, se ke qenë zari i Jul Dedës

Lediona: Zari i parë ke qenë ti

Gazi: Kjo zarja nuk mund të flasë për bashkëpunime se ka qenë zar i jul Dedës

Juli: Dashuria e parë e imja je ti

Gazi: Kemi qenë të dy njëlloj… të kam shërbyer unë ty? Apo më ke shërbyer?

Juli: Po çlidhje ka me shërbim? Ku më ka shërbyer ajo mua? Ke pas të drejtë ti, ndaj ke dalë.

Gazi: Tani thua jam unë fituesi, s’ke asnjë ndryshim nga unë, se nuk ke fituar asgjë më shumë se unë