BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x
BREAKING NEWS

“Kamikazët” e Berishës dhe Metës i vënë “flakën” Bashkisë së Tiranës, bandës i prin Argita Malltezi, djali i Fahri Balliut, Tedi Blushi dhe “socialisti” Belind Këlliçi, ja çfarë ndodhi në protestën kundër Erion Veliajt

“Kamikazët” e Berishës dhe Metës i vënë
x
BREAKING NEWS

Telashet për Sali Berishën sapo kanë nisur, ja si të gjitha gjykatat i mbyllën dyert dhe e lanë në izolim, gati hapja e dosjeve të tjera nga SPAK për vrasje, grabitje të pronave dhe vjedhje

Telashet për Sali Berishën sapo kanë nisur, ja si të gjitha
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shpërfill vendimin e Gjykatës Kushtuese për Olta Xhaçkën, PS rrëzon kërkesën e opozitës, deputetja socialiste mbron bashkëshortin si investitor strategjik, debate dhe akuza mes palëve

Edi Rama shpërfill vendimin e Gjykatës Kushtuese për Olta
x
BREAKING NEWS

Vazhdon skenari i Ramës për rehabilitimin e “non-gratës”, Bardhi kërkon futjen e Sali Berishës në grupin e PD, SHBA e nxorën nga dera, kryeministri e fut nga dritarja

Vazhdon skenari i Ramës për rehabilitimin e
x

Gossip

“Po e përdor Sarën për lojë”/ Habit Roza Lati, zbulon lojën e Bardhit në BBV dhe hedh dyshime mbi ndjenjat për modelen: Ai është aq i zgjuar, ka hyrë…

“Po e përdor Sarën për lojë”/ Habit Roza Lati,

Roza Lati, Sara Karaj dhe Silvi Forte ditën e sotme kanë analizuar lojën e çiftit Sara-Bardhi. 

Konkurrentët treguan se kanë dyshime që këngëtari nuk është aq naiv, teksa Roza u shpreh se ai mund të jetë duke përdor modelen për lojë pasi Bradhi nuk është në atë fazë të dashurisë që nuk shikon asgjë.

Silvi: Nuk e di nëse Bardhi është në atë fazën e dashurisë dhe nuk shikon asgjë tjetër.

Roza: Nuk e di a është në atë fazë të dashurisë apo në fazën që dëshiron të qëndrojë sa më gjatë

Silvi: Sara e ka thënë hapur fare që unë shikoj interesin tim dhe jo interesin e tij. Kur ishte muhabeti i dasmës tha “si të dal unë, po pastaj çfarë do të bëj ky këtu? Asgjë s’do bëjë”

Roza: Kam përshtypjen se ai është aq i zgjuar sa sheh. Ai ka hyrë në “Big Brother” dhe nuk dëshiron që të dalë si i dëshiron që të dalë si i paaftë por që dëshiron që të qëndrojë shumë gjatë. Ka këtë…

Roza: Po. Dhe po kapërdin disa gjëra. Mbase nuk ia merr mendja që edhe mund të gjykohesh si burrë pa këllqe. Të rrish gojëmbyllur ti. I vjen droni nga ishi dhe shkon e përqafon dhe e puthë