BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

“Po ik mo rri me Ilnisën atje, boll bërë papagallin këtu”/ Plas sherri mes Ledjonës dhe  Meritonit: O i paaftë, nuk je i aftë të...

“Po ik mo rri me Ilnisën atje, boll bërë papagallin

Meritoni dhe Ledjona janë përplasur dhe kanë ironizuar njëri-tjetrin në “Big Brother Vip”, teksa banori i kërkonte asaj të linte lojën e rezistencës, pasi ai donte ta fitonte Vesa.

Kjo e fundit i është përgjigjur ashpër duke i thënë se nuk dorëzohet, ndërsa i ka thënë “i paaftë” dhe se ai nuk di të luajë vetëm.

Meritoni: Vesa po du me e fitu lojën. Të drejton gjenerali ty (Juli).

Ledjona: Po ku je ti mo? Po ik mo rri me Ilnisën atje, boll bërë papagallin këtu, se nuk flet as bukur që të të dëgjoj.

Meritoni: Të paktën e kam dialektin e bukur

Ledjona: Dialektin e paç me jetë edhe shumë i bukur është, por a ka mundësi të më ikësh nga sytë. Qenke stresuar komplet. Po pate mendere dili ballë për ballë vet, mos i dilni katër veta. Tek e tek. Të ka ngrënë.

Meritoni: Lëre lojën ik e qetësohu. Je zverdhur. Lere lojën.

Ledjona: E kam nga i ftohti ndoshta. Nuk dorëzohem si ty unë. O njeri që jeton më mundësitë e të tjerëve në jetë. O i paaftë, nuk je i aftë të luash vetëm. Ec!

Ledjona: Ik zari andej, ço ndonjë fjalë andej. Bebiii.. pi një çikë qumësht. A sa grop është ky, është gjynah për zotin.