BREAKING NEWS

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell specialistët e OPTAD dhe prokurorët kroatë që arrestuan Sanaderin për të asistuar SPAK, një “peshk i madh” pritet të arrestohet

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell
x
BREAKING NEWS

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të katërt, ja arsyet pse kryeministri do largohet dhe kur do ta lërë postin

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe dy gjyqtarë, ja 3 veprat e rënda penale që kanë kryer, zbardhen detaje nga dosja, si po mbahet në burg pa ligj “tmerri i italianëve” 

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia zbardh strategjinë që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga arresti me burg dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991, ja si Berisha ka qenë kundër rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës, si u largua atë ditë nga bulevardi me një makinë të Si...

Ilir Demalia zbardh strategjinë që po ndjek Ilir Meta për të
x
BREAKING NEWS

Ilir Beqaj drejt arrestimit, hetimet për ish-ministrin e Shëndetësisë janë shtrirë deri në Poloni për transferta të dyshimta parash, hetuesit futin në “sitë” lidhjet klienteliste, favorizimet me kompanitë të ndryshme farmaceutike, ja çfarë është gjendu...

Ilir Beqaj drejt arrestimit, hetimet për ish-ministrin e
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja “perlat” që dyshohet se janë gjetur në celularin e sekuestruar në shtëpinë e nënës së deputetes së PL, hetuesit vizita “blic” nëpër institucione të ndryshme, skaner banesave të bashkëpunëtorëve të...

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja
x
BREAKING NEWS

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi jashtë vendit dhe të tjerët i ka ekzekutuar, ja njerëzit që po përdor për të zgjidhur hallet e tij me SPAK, Ilir Meta është hajduti i famshëm i floririt, Fatos Mahmutaj zbardh prapas...

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi
x
BREAKING NEWS

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i posaçëm në Tiranë për pastrimin e parave, nënshkruhet pakti mes SPAK dhe NCA, nisin procedurat për të dorëzuar dosjet për llogaritë në Londër

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i
x

Gossip

Ç'po ndodh mes tyre? “Të urrej se të dua”/ Lorenci ngacmon Keisin: Ke dy javë që je bërë... (Video)

Ç'po ndodh mes tyre? “Të urrej se të dua”/

Ndarja e Keisit me Kristin e ka afruar atë më shumë me Lorencin. Që prej hyrjes së tij, dyshja kanë patur shumë momente kur janë ngacmuar me njëri-tjetrin.

Njohja e tyre nga jashtë, mund të jetë një element që shpjegon arsyen pse ata të dy kanë kimi, të paktën deri më tani, në raport shoqëror.

Kur Lorenci hyri në shtëpi, Keisi tha se iu bë shumë qejfi kur pa klipin për hyrjen e tij. Ky i fundit, thuajse të njëjtin afrimitet ka patur edhe me Nitën dhe me Elvisin, dy banorë të cilët ai i përmendi në klipin prezantues, me argumentin se ka shoqëri me to jashtë.

Teksa po bisedonte me Nitën, Lorenci tha se Keisin e ka shumë shoqe. Ai madje, nisi ta ngacmonte atë, duke i thënë se nuk ka dashur t’i afrohet duke qenë se e është e lidhur me një djalë tjetër.

Ai madje përmendi edhe njëherë faktin që Keisi dhe Kristi kanë botëkuptime të ndryshme dhe se nuk kanë asnjë lidhje më njëri-tjetrit, të paktën si tipologji.

Duke folur me batuta, Lorenci i tha Keisit se e përshëndet me këngën “Të urrej se të dua” dhe i dha asaj një përqafim.