BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Gossip

“Po të mos përfundoja në urgjencë atë ditë, nuk do isha sot këtu”/ Sara Gjordenit na habit me rrëfimin e saj: Aksidenti më bëri...

“Po të mos përfundoja në urgjencë atë ditë,

Gjatë lojës së zhvilluar nga “Big Brother” ku çiftet e zgjedhura sipas dëshirës duhet të ndaheshin në pro dhe kundër një teme të caktuar.

Bardhi dhe Sara kishin temën: Suksesi fat apo punë?

Sara ishte pro se fati ka të bëjë shumë më suksesin ku ka treguar edhe historinë e saj të suksesit.

Ajo tregon se nëse ajo nuk do të kishte pësuar një aksident të vogël dhe të shkonte ta mjekonte në urgjencën e Durrësit nuk do të ishte këtu ku është sot pasi aty ajo takoi agjenten e cila organizonte konkursin e bukurisë ku Sara mori pjesë.

“Pata një incident të vogël mbaj mend kam qenë në qytetin e Durrësit deh shkova ta mjekoja aty unë takova agjenten e cila organizonte konkursin e bukurisë.

E cila më pa dhe më tha e ke menduar ndonjëherë të marrësh pjesë unë i thash jo.

Por disi me atë aftësinë e saj arriti të më bindte dhe mora pjesë tek ky konkursi të cilin e fitova jo vetëm atë por edhe atë pas tij dhe arrita të përfaqësoja Shqipërinë në “Miss Glob” në vitin 2014.

Që ishte edhe dera e parë që mua mu hap për të vazhduar edhe eksperienca të tjera unë nuk do të isha këtu sot nëse nuk do të isha vrarë atë ditë në 2012-tën në Durrës”, tha Sara.