BREAKING NEWS

Belind Këlliçi lë sot mandatin, çfarë ndodhi me deputetin e PD-së

Belind Këlliçi lë sot mandatin, çfarë ndodhi me
x
BREAKING NEWS

“Këtu po bëhet loja e Vuçiçit”/ Deputeti demokrat reagon ashpër ndaj propozimit të Ramës për kreun e SHISH: Është në dëm të Kosovës, po jepet një mesazh...

“Këtu po bëhet loja e Vuçiçit”/ Deputeti
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berisha: Ja kush ka dhënë urdhër

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x

Gossip

Prisni pak, mos ndodhi puthja e “shumëpritur” mes Kiarës dhe Luizit? Pamjet e fundit po bëjnë 'namin' në rrjet (VIDEO)

Prisni pak, mos ndodhi puthja e “shumëpritur” mes Kiarës

Historia e puthjes "së famshme" mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos në shtëpinë e "Big Brother" është kthyer gati në një telenovelë më vete e që mesa duket është e vetmja gjë që i ndan ata nga të qenit miq ose në një lidhje. Por ndërsa këngëtari e pret puthjen me Kiarën dhe e kërkon 1,2,3 apo 4 herë në ditë, moderatorja po merr kohën e saj, duke mos rënë pre as e presionit të banorëve të tjerë, ose e thënë ndryshe po e "lë të rrjedhë". 

Megjithatë sot, gjatë dënimit që banorët morën brenda në shtëpi, pasi Armaldo u hodh me mikrofon në pishinë, duke qenë të detyruar të mos flasim, Kiara dhe Luizi kanë lënë trupin "të flasë", duke tentuar edhe puthjen e famshme. 

Por edhe pse ju afruan shumë, shumë fare madje, sërish nuk ndodhi! 

Vërtetë puthje nuk pati, ama pati një kafshim. E dimë, e dimë...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat