BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Pse nuk e përkrah Meritonin? Ja si përgjigjet Sara

Pse nuk e përkrah Meritonin? Ja si përgjigjet Sara

Në pyetësorin e krijuar nga vetë Sara, nuk kanë munguar pyetje nga më të ndryshmet. Më të shumtat e tyre lidhen me formatin e ‘BBV3’, ku Sara ishte pjesë por u përjashtua prej tij.

Teksa ka qenë banore e shtëpisë, ajo së bashku me partnerin e saj, Bardhin, kishin shumë afrimitet me Meritonin, i cili momentalisht është ende pjesë e garës, ku shumë herë ky i fundit u pa tepër afër me ish-banoren, ndërsa jashtë shtëpisë ato ‘gjeste’ u interpretuan ndryshe.

Sot Sara është pyetur pse nuk e mbështet më Meritonin dhe për këtë ish-banorja ka dhënë një ‘sqarim’ të gjatë:

“Po e shoh shpesh këtë pyetje. Sepse na sikletosët ju me memet të cilat më pritën jashtë paturpësisht. Shoqërinë e ne të treve e kthyet në perversitet dhe ne nuk guxonim ta mbështesnim publikisht sepse s’do bënte asgjë tjetër veçse do të krijonte keqkuptime. Tami më pyesni pse nuk e mbështet. Ju jeni hall me buaj hall me qe!”- shkruan Sara.

Pse nuk e përkrah Meritonin? Ja si përgjigjet Sara