BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Gossip

“Qepe gojën o vogëlsirë, të dhj*fsha ‘Big Brother’-in”/ Erjola shpërthen papritur në ulërima ndaj Meritonit, tmerrohet Françeska, sa nuk i “pushon” zemra nga të bërtiturat (Video)

“Qepe gojën o vogëlsirë, të dhj*fsha ‘Big

Pas përfundimit të primet, në orët e para të mëngjesit të sotëm kanë shpërthyer debatet mes banorëve të “Big Brother VIP3”.

Mes tyre ishte edhe ai i moderatores Erjola Doçi dhe Meriton Mjekiqit, i cili e përndiqte vazhdimisht konkurrenten kudo që ajo shkonte në shtëpi.

Në një moment Merritoni i është afruar banores duke i folur, ndërsa kjo e fundit me tone të larta ka shpërthyer keq ndaj tij.

“O mbylle gogën, qepe o vogëlsirë. E Shef që s’jemi mirë për këtë situatë dhe përfito. Të dhjefsha ‘Big Brotherin’”– iu drejtua Erjola me tone të larta.

Veprimi i papritur i Erjolës dhe intonacioni i zërit ka frikësuar shumë Françeska Muratin e cila ishte ulur afër saj.

O Zot sa më ka trembur”- tha Françeska e cila po dridhej e tëra, së cilës për pak sa nuk i “pushoi” zemra nga frika.