BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

Qeshni me lot! "Të mirët i merr publiku", ja "memet" epike të VIP-ave në Big Brother (FOTO)

Qeshni me lot! "Të mirët i merr publiku", ja

Ky edicion i Big Brother Albania VIP ka marrë shumë vëmendje dhe kryefjala ka qenë Luiz Ejlli. Një emër që publiku e deshi menjëherë.

Mes shumë personazhesh në BB VIP Albania sigurisht që dhe gafat nuk kanë të sosur. Disa prej tyre i bëjnë nga emocionet, disa se ashtu i dinë.

E disa të tjerë thjesht i bëjnë. Sigurisht që ato tani më janë kthyer edhe në meme. Madje disa nga to Anabel i ka publikuar në faqen e saj të Instagramit.

Le të themi që ky edicion i BB VIP Albania 2 kurorëzohet si edicioni i gafave! 

Shikoni fotot më poshtë: