BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x
BREAKING NEWS

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në dorë pastrimin e parave në Shqipëri, kontrolle transfertave dhe pasurive të dyshimta, ja skema që po ndjek DASH

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në
x
BREAKING NEWS

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve kriminale të politikanëve dhe krimit të organizuar, në sitë bankat, hipotekat, institucionet financiare, etj

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve
x
BREAKING NEWS

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i majtë mund i vetëm Berishën, Metën, Bardhin, Dulen, Ndokën dhe Dukën, ditë të zeza për aleancën “non grata”

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i
x
BREAKING NEWS

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën që implikon Ramën, raporti hetimor i kërkuar nga gjyqtarja Kotelly para vendimit do shërbejë si dosje akuze për të nisur hetimet ndaj kryeministrit shqiptar

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën
x
BREAKING NEWS

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i bën thirrje DASH ta shpallin kryeministrin “non-grata” pasi ka korruptuar një ish-agjent të FBI për të “asgjësuar” opozitën

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh
x

Gossip

Ronaldo dhe Nita ‘ngacmohen’ në rrjetet sociale, Keisi zbulon planin si të bëhen bashkë 2 ish-banorët e "BBVA" (Foto)

Ronaldo dhe Nita ‘ngacmohen’ në rrjetet sociale, Keisi zbulon

Pas mbarimit të “Big Brother VIP 2”, Ronaldo Sharka herë pas here bën postime ngacmuese dhe ironizuese për ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Gazetari duket se ka ‘shënjester’ Nita Latifin, e cila duket se nuk është mërzitur aspak nga ngacmimet e tij, por vendos që t’i kthejë përgjigje në të njëjtën mënyrë.

Së fundmi, ish-banorja e BB VIP Keisi Medini, ka zbuluar se si mund të bëhen bashkë Ronaldo dhe Nita. Ajo ka postuar një video në “Instastory” ku shfaqet së bashku me Sharkën duke dëgjuar një këngë të Latifit.

“Ja si bëhet bashkë Nita dhe Ronaldo”, shkruan Keisi krahas videos, të cilën Nita e ka ripostuar dhe shkruan: