BREAKING NEWS

Primaret në PD, Julian Deda e zbulon: Ja arsyeja kryesore pse vendosa të futem në garë

Primaret në PD, Julian Deda e zbulon: Ja arsyeja kryesore pse vendosa
x
BREAKING NEWS

Vrasja te ‘Kodra e Diellit’, gazetari zbardh detaje të reja: Autori shkoi pak ditë para për të studiuar vendin ku do ekzekutonte Briken Sanajn, u gjobit edhe nga policia, por...

Vrasja te ‘Kodra e Diellit’, gazetari zbardh detaje të reja:
x
BREAKING NEWS

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë bashkëpunëtorët e Putinit, zbardhet arsyeja e fortë

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë
x
BREAKING NEWS

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/ Gazetarja zbardh detaje nga takimi në Bruksel mes deputetëve të Shqipërisë dhe atyre të PE

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/
x
BREAKING NEWS

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia e gruas shtatzënë që u vra nga burri para maternitetit

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr vendimin e fundit drastik: Askush në Tiranë!

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr
x
BREAKING NEWS

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës: Është përfaqësuesi më i zi i mafies shqiptare, do u tregojmë liderëve europianë se...

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës:
x
BREAKING NEWS

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga spitali për të blerë bukë dhe...

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga
x

Gossip

Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit, dalin fotot e deputetes së PD-së

Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Arminës dhe

Personazhe të shumtë publikë, mes të cilëve dhe politikanë morën pjesë në dasmën madhështore të Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës. Ata kurorëzuan dashurinë 10 vjeçare në një ceremoni të mbajtur në Shijak.

Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Arminës dhe

E pranishme ishte e pranishme dhe ish deputetja e PD, Rudina Hajdari.

Përmes disa postimeve në rrjete sociale, ajo ka bërë me dije se shoqërohej nga dy vëllezërit e saj, Kiri dhe Azem Hajdari.Në njërën prej tyre shfaqet me vëllezërit e saj ndërsa në një tjetër duke kërcyer me një shami në dorë. “Çikë malësie”, ka shkruar ish deputetja demokrate krahas fotos.

Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Arminës dhe

Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Arminës dhe

Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Arminës dhe