BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Gossip

"Sa ka shkuar ora"/ Bora Zemani kërkesë të papritur Eno Popit në emisionin LIVE: Ta mbyllim pak më herët, kam një sebep, më pret dikush mbrapa

"Sa ka shkuar ora"/ Bora Zemani kërkesë të papritur Eno

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humori, Donald Veshaj kanë përvjetorin e lidhjes. Në fund të emisionit "Dancing with the stars", Bora Zemani kërkoi që të mbaronte emisionin pak më herët pasi me datë 5 nëntor kishin një dta të rëndësishme.

"Eno sa ka shkuar ora njëherë? Eno jepi pak shpejt se është data 5, edhe unë duhet të shkoj me ditë që kam aty pas se ashtu kemi një sebep. I rëndësishëm shumë. Një gotë më shumë në datë 5,"-tha në fund të emisionit, Bora Zemani.

"Sa ka shkuar ora"/ Bora Zemani kërkesë të papritur Eno

Vjet, kur Donald Veshaj ndodhej në shtëpinë e "Big Brother VIP", për 3-vjetorin e lidhjes mori një pako me ëmbëlsira brenda, të cilës vendosi një qafore dhe e hodhi përtej mureve të shtëpisë së famshme.