BREAKING NEWS

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit: Janë bërë tentativa që...

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan Hoxha zbulon detaje të reja: Ja pse nuk u zbatua menjëherë urdhri i SPAK

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan
x
BREAKING NEWS

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet autori

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK (Detajet)

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK
x
BREAKING NEWS

“Është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë”/ Avokati zbulon ku ndodhej Vangjush Dako në momentin që doli urdhër-arresti

“Është i gatshëm të ballafaqohet me
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një situatë e tillë i intereson kryeministrit apo po detyrohet...

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një
x
BREAKING NEWS

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon avokati i tij: Ja për çfarë akuzohet

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi
x
BREAKING NEWS

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër të SPAK: Masa e sigurimit me burg nuk është e duhura, ja çfarë rrezikon ish-kryebashkiaku

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër
x

Gossip

“Sa të mirë që janë”/ Miqtë dhe familjarët konfirmojnë lidhjen e Anës dhe Bjordit, ja pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit

“Sa të mirë që janë”/ Miqtë dhe

Pas përfundimit të serialit ‘H.O.T’ aktorët kanë festuar të gjithë së bashku.

Por ata që kanë rënë më së shumti në sy kanë qenë Bjordi Mezini dhe Anna Lika, të cilët përfliten prej shumë kohësh se janë në një lidhje, por ende asnjëri nuk e ka konfirmuar.

Siç e do zakoni, të gjithë realizuan foto së bashku, po ajo që ra më së shumti në sy, ishte poza e çiftit.

Të qeshur dhe krah njëri-tjetrit, Bjordi dhe Anna morën vëmendjen e të gjithëve, ‘live’ dhe në rrjetet sociale.

Por jo vetëm kaq kolegët dhe tezja e Anës, Inis Gjoni kanë postuar edhe një kërcim të tyre duke e cilësuar çiftin shumë të bukur. 

“Sa të mirë që janë”/ Miqtë dhe“Sa të mirë që janë”/ Miqtë dhe “Sa të mirë që janë”/ Miqtë dhe