BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

Sara “kërcënon” banoren e BBV nga jashtë: Ti bëj shyqyr që s’jam aty

Sara “kërcënon” banoren e BBV nga jashtë: Ti bëj

Ditët e fundit, Heidi është sulmuar vazhdimisht nga Françeska, Roza dhe Erjola, duke arritur deri në ofendime të rënda.

Sara Gjordeni, ish-banorja e ‘BBV’ i ka dalë në mbrojtje Heidit duke i uruar që të bëjë durim përballë këtyre situatave dhe të mos i marrë me impulsivitet. Sara po ashtu ka shtuar se në këtë edicion, vajzat janë shumë bullizuese.

Ndërsa po ditën e sotme, teksa në faqen e Instagramit u postuan videot nga përditshmëria e banorëve në shtëpi, në një prej tyre Sara la një koment që lë pas shumë pikëpyetje. Në videon ku Françeska komenton Heidin, Sara shkruan:

Ti bëj shyqyr që s’jam aty! HEIDI.

Ky koment për disa mund të merret si kërcënim, e për të tjerët si një nga deklaratat impulsive të Sarës.

Sara “kërcënon” banoren e BBV nga jashtë: Ti bëj

Kujtojmë gjithashtu se Egla dhe Juli po përballen në një televotim se kush është më i preferuar për publikun.

Më të lexuarat