BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Gossip

“Sara më ka shitur”/ Fationi shpërthen në akuza ndaj modeles pas daljes nga BBV: Duhet të penalizohet, të bëhet...

“Sara më ka shitur”/ Fationi shpërthen në akuza ndaj

Ish-banori i “Big Brother VIP 3”, Fation Kuqari, ka dhënë mëngjesin e kësaj të marte një intervistë për emisionin “Wake Up”, ku ka komentuar ngjarjet më pikante në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Duke folur për përplasjen e Sara Gjordenit me Françeska Muratin, Fationi u shpreh se Sara duhet të penalizohet në mënyrë që të bëhet shembull.

“E kam parë shumë qartë gjënë edhe nuk ka lidhje fare me çështjen e Luiz Ejllit se Sara ka përdorur të drejtën si me forcë. Besoj se është diçka e gabuar. Sara mendoj ka shumë presion këto ditët e fundit, që kur kam qenë unë brenda. Mendo kur më shiti mua, më doli kundër pa pikë lidhje, sepse pa se unë po rritesha dhe nuk i pëlqeu. Sepse unë thashë se Riken e kam shumë shoqe. Ajo u mërzit dhe m’u hodh kundër. Sara nuk është gocë e keqe por më duket sikur e ka marrë situata, ka shumë tension. Nuk di si t’a bëjë lojën, ka bërë shumë gabim. Realisht mendoj se duhet të jetë një mësim i mirë për të gjithë “Big Brother”, të gjithë njerëzit që janë aty brenda sepse i kam parë në disa raste që po tentohet të shkohet në dhunë fizike, jo vetëm nga ana e Sarës por në disa raste të tjera”, tha ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.  

Sipas Fationit, Sara duhet të penalizohet pasi Françeska nuk shkon kurrë në dhunë.