BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Sherr me Aurela Gaçen? Poni thyen heshtjen dhe tregon si qëndron e vërteta mes tyre

Sherr me Aurela Gaçen? Poni thyen heshtjen dhe tregon si qëndron e

Në mediat rozë doli lajmi disa kohë më parë se dy këngëtaret e njohura nga Vlora kanë pasur zënka.Bëhet fjalë për Aurela Gaçe dhe Poni.

Mirëpo, së fundmi, e ftuar në “Zemër Luana”, Poni ka treguar si qendron e vërteta. Ajo ka hedhur poshtë zërat, duke thënë se e do shumë kolegen e saj.

Sherr me Aurela Gaçen? Poni thyen heshtjen dhe tregon si qëndron e

“S’kemi pasur ndonjëherë krisje, nga këngëtarët vlonjatë Aurelën e dua më shumë”, u shpreh Poni.

Kujtojmë që vajzat janë ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore. Ato janë vazhdimisht të ftuara në koncerte brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Sherr me Aurela Gaçen? Poni thyen heshtjen dhe tregon si qëndron e