BREAKING NEWS

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet hetimore për Arben Ahmetajn dhe i çojnë fletë-thirrje oligarkut që akuzohet për pastrim parash

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit nuk i shpëton dot nga prangat dhe arsyeja e fortë që zyrtari i lartë i DASH Richard Nephew shmangu takimet në Tiranë me qeverinë ‘Rama’ dhe përfaqësuesit ...

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin Argitës dhe përgatitet ta kurorëzojë të bijën në fron me protestën e 12 korrikut, Gaz Bardhi përfundon si “limon i shtrydhur”

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet e tij me Klodian Zoton, ish-drejtori i Ujësjellësit të Korçës e nxjerr zbuluar para prokurorëve specialë

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet
x
BREAKING NEWS

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si oligarku në bashkëpunim me Janis Karathanos rropën mbi 200 mln euro koncesione, për të kamufluar vjedhjet kanë punësuar te kompanitë “fituese” të afërmit e tyre, rroga deri në 30 mln lekë në mua...

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si
x
BREAKING NEWS

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të perit”, do ketë përplasje për Nenin 71 të Kushtetutës, ja kush e ka në dorë “fatin” e “non-gratës”, flasin juristët

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës në 30 vite, nga bashkëpunimi i tij me udhëheqësin e Serbisë, sulmet ndaj ambasadës së SHBA në Tiranë, grushti i shtetit ’98, vrasja e 4 protestuesve në 21 janar, te emrat e terroristëve që ka bashkëpunuar ...

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës
x
BREAKING NEWS

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant për Arben Ahmetajn në Zvicër si i punësoi gruan me pagë 9 mijë franga në muaj, zbardhen detaje nga dosja hetimore

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant
x

Gossip

Shtatzënë në BBV? Sara Gjordeni zbulon si qëndron e vërteta

Shtatzënë në BBV? Sara Gjordeni zbulon si qëndron e

Sara Gjordeni u shndërruar në një personazh mjaft të komentuar në media, kryesisht që pas eleminimit të saj në shtëpia e BBV.

Ndërkohë që u përfol shumë për vërtetësinë e marrëdhënies së saj me këngëtarin e njohur, Bardhi, dyshja iu mbylli gojën komentuesve negativ, duke bërë më dije se do të bëhen prindër.

Menjëherë pasi Bardhi dhe Sara bërën publik lajmin e pritjes së ëmbël, të shumtë ishin ata që aluduan se ish-banorja mund të kishte mbetur shtatzënë gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV.

Në lidhje me këto spekulime, Sara ka vendosur t’u përgjigjet të gjithë atyre që dyshojnë, duke u shprehur se nuk ka qenë shtatzënë në Big.

“Unë jam vajzë kam menstruacionet, nëse nuk kuptoni nuk e di çfarë të ju them. Se filluan disa faqe merrnin pamje nga vitet e kaluara, shih si e ka bërë këtu, shih këtu. Qetësohuni nuk kam qenë shtatzënë në Big, se ka kaluar në absurditet”, shprehet Sara në një intervistë të dhënë së fundmi.