BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

"Është kalama nga trutë, nuk di çfarë flet"! Çfarë ndodhi me Çiljetën? (Video)

"Është kalama nga trutë, nuk di çfarë

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka diskutuar me aktorin Albano Bigdo dhe Dijonis Bibën debatin e saj me Glorian.

Fermerja u shpreh se Gloria është shumë kalama dhe se nuk di çfarë flet. Ajo i ka treguar fermerëve arsyen pse ndodhi “përplasja” e ashpër mes të dyjave.

Pjesë nga biseda:

Çiljeta:  Nuk dua të merrem fare me të, është shumë kalama nga trutë. Bën kot sikur ka argument, madje edhe kur flet nuk di çfarë flet

Dijonisi: Ma tregoi, që kishit debatuar për punët e pjatava. Mënyra si ma tregoi ishte që ka pas Gloria për ti larë pjatat, kuzhinën edhe i kishe bërë ti. Edhe i kishe thënë ti pse nuk m the që i kishe ti këto punët. Është kështu?

Çiljeta: Flori thotë ndryshe. Dolin në penxhere ajo, isha me Albanon unë. Pyeste se kush i ka larë enët. I thashë unë i kam larë pjatat herën e fundit. Ajo bërtiste nëpër dritare, unë e mora me shaka në fillim. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)


 
 
 

Më të lexuarat