BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

“Si ka mundësi sa herë përfshihet Luizi, ju nuk doni ta komentoni”?/ ‘Plas’ keq në BBVIP, Efi u kthehet keq banorëve

“Si ka mundësi sa herë përfshihet Luizi, ju nuk doni ta

Debati mes Oltës dhe Efit u diskutua edhe nga banorët e tjerë, ku një pjesë e tyre nuk kishin dëshirë ta komentonin.

Tea: Aq më lodhin këto situata, sa nuk më intereson t’i diskutoj.

Amos: Unë mendoj se është debati i tyre dhe nuk kam dëshirë të përfshihem.

Dea: Dhe unë mendoj si Amos, nuk kam pse përfshihem.

Efi: Pse gjithmonë kur përfshihet Luizi, ju nuk keni qejf të komentoni?

Tea: Ti po tregon mospërfillje për veten duke përmendur Luizin. Fundja, po flitet për ty, Oltën dhe Luizin, jo vetëm për të.

Arbër: Ti Efi e ndjen veten që je ekipi i Luizit?

Efi: Jo, nuk e ndjej. Thjesht ndihem më afër me Luizin dhe Kiarën. Nuk më interson mendimi i banorëve, më interson se çfarë mendon publiku.