BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Gossip

“S’ke t*stikuj të përballosh Sarën”, plasin ofendimet mes Roza Latit dhe Bardhit, Këngëtari: A do që t’i shohësh, do të t’i tregoj kur…

“S’ke t*stikuj të përballosh Sarën”, plasin

Moderatorja Roza Lati dhe këngëtari, Bardhi janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin në shtëpinë e BBV.

Prezantuesja iu është drejtuar këngëtarit duke i thënë që s’ka t*stikuj për të përballuar partneren e tij, Sara Gjordenin dhe se nuk është burrë.

Por Bardhi iu është drejtuar duke i thënë që “kur të dalim nga këtu t’i tregoj, a do që t’i shohësh?”

Roza: Bardhi, të kesh testikuj që të përballosh atë që ke në krahë njëherë, pastaj merru me ne të tjerët. Ti si del dot për zot atë që ke në krah dhe gjete të bësh burrëri me mua, fytyra jote. Bëje burrin tani Bardhi

Bardhi: Jo se bëj se kam frikë

Roza: Ke ndonjë gjë për të thënë Bardhi?

Bardhi: S’kam, nuk kam testikuj

Roza: S’ke fare, se ke pasur lloj-lloj situatash ku mund te reagoje

Bardhi: S’kam, se nuk mund që ta vërtetoj

Roza: Unë dhe fantazma arritëm në një përfundim, që ti s’ke reaguar kur duhet të reagoje më disa situata si burrë, dhe ti s’ke reaguar

Bardhi: Kur dalim nga këtu t’i tregoj. A do me i pa?

Roza: Kur të dalim nga këtu, s’do të bjeri rasti më të parë më. Unë skam ça bëj se jemi në një shtëpi, dhe ti gjete radhën që të bëje burrin para meje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)