BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

“Stë takon të bësh ushtarin”/ 'Nxehen gjakrat' në 'BBV3', plas sherri mes Romoes dhe Julit: Ti i ke pirë gjakun Gazit, do dalësh…(Video)

“Stë takon të bësh ushtarin”/ 'Nxehen

Prej ditësh miqësia e tyre është prishur ndërsa edhe sot kanë debatuar për shkak të qëndrimit të Julit me Gazit. Romeo tha Juli e ka përdorur Gazin, ndërsa Juli iu kthye duke thënë se ai ka shfrytëzuar çdo moment për favorin e tij.

Juli: Ti përdor çdo lloj situatë ne këtë shtëpi. Pavarsinë e Kosovës, shokët e tu lë futën me Gracianon. Sot ti po përdor Gazin

Romeo: Dil në vete o zemra, o shpirt

Juli: Nuk ke respekt për një burrë 60 vjeç dhe e përdor për lojën tënde

Romoe: Ti ke 40 ditë që e bën, po i pi gjakun me pipëz. Ti a tij i ke pirë gjakun

Juli: Ti e përdor atë, jeni një treshe simpatike që përdorni një nejri të mirë. Jeni duke ia bërë gropën atij dhe vetes

Romeo: E lëshove dhe Ilnisën. I the Gazit dhe Sarës ju ruajta.

Juli: Ilnisën e kam kundërshtare pse ta ruaja

Juli: Ju kam të dy kundërshtar, Ilnisa është me ty. Ti je duke përdor Gazin dhe zbatu urdhrat e Ilnisës

Romeo: Unë nuk i ha as bukën asaj.

Juli: Stë takon të bësh ushtarin. Ti je Graciano Veshaj

Romeo: Pse e fut atë, nuk ke as argumenta as karakter